Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Pasy płaskie bezkońcowe zamknięte


FotoFotoFoto
Pasy płaskie bezkońcowe należą do typu pasów lekkich, podstawową ich zaletą jest możliwość stawiania czoła napędom z bardzo wysokimi prędkościami bez potrzeby redukowania siły odśrodkowej. Specjalna konstrukcja pasów płaskich pozwala na zastosowanie ich na bardzo małych kołach pasowych, pozwalając osiągać duże współczynniki prędkości, ponieważ pas ten jest symetryczny, może się poruszać w obu kierunkach i idealnie sprawdza się w napędach serpentynowych.

Pasy te dostępne są w trzech różnych typach i wielu różnych długościach, szerokości pasów do przycięcia zgodnie z zapotrzebowaniem klientów.Zastosowanie pasów napędowych płaskich:
 
  • Wentylatory i klimatyzatory.
  • Prasy, wrzeciona.
  • Szlifierki, wiertarki, traki.
  • Maszyny włókiennicze.
  • Obrabiarki do drewna.
  • Napędy przenośników taśmowych i rolkowych. 

Pas mierzony jest na płaskich kołach pasowych po górze. Tolerancja długości (mierzona w stanie naprężenia) wynosi ± 1%. Długość pasa w stanie wolnym (bez naprężenia) jest około 1% krótsza niż długość nominalna.

Aktualności
DOZOWNIK SAMOSMARUJĄCY SIMALUBE
SimaLube, kompaktowy dozownik środka smarnego do zastosowania uniwersalnego, ekonomicznego i chroniącego środowisko naturalne.
Łożyska igiełkowe nierdzewne JNS JAPAN
Zalety łożysk igiełkowych ze stali nierdzewnej. Japońska firma JNS produkuje łożyska igiełkowe oraz pierścienie wewnętrzne ze stali nierdzewnej odporne na korozję.


ROXANA ALU EP2
Proponujemy Państwu główny produkt firmy LD Lubricating Dutchman GmbH smar kompleksowy na bazie płynnego aluminium LD ROXANA ALU EP2
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.